Sensity 

Sensity_greyMüşterileriniz, Sensity fotokromik camları ile tüm farklı ışık koşullarında dahi, rahat bir görüş elde edeceklerdir. Aynı zamanda, ışığa duyarlı camlar kontrast veya renk algısından ödün vermezler. 

 

Sensity Dark

Sensity_greenSensity Dark camları, müşterilerinize açık hava etkinliklerinde ekstra koyuluk sağlayarak ihtiyaç duydukları performansı sağlar. Bisiklete binme, balık tutma, golf oynama ve koşma gibi aktivitelerde camlar mükemmel bir performans sağlar.Camlar çok geniş bir ışık spektrumuna tepki verdikleri için, araba camlarının arkasında dahi koyulaşır. Bu, müşterilerinizin çok yoğun ışık veya yüksek sıcaklığa maruz kaldığında Sensity Dark camlarının en üst düzeyde konfor sağladığı anlamına gelir.   


Sensity Shine

Sensity_shineMüşterileriniz bu camlar ile, güneş camlarında ki değişimi yansıtan camlar kullanabilir.  Açık havada, eşsiz bir ekstra koyuluk oranına sahiptir. Mirror kaplamanın ışığa olan hassasiyeti sayesinde özel bir görünümün yanı sıra, kullanıcılara iç mekanda dahi hoş bir görünüm sağlar. Shine, şıklığa ve modaya önem gösteren müşterileriniz için mükemmeldir. 

Bizimle iletişime geçin